Latest Posts

Stylizacja: Majówka/BBQ Party

By 5/05/2016 , , , , , , , , , ,


NA WSTĘPIE zacznę dosyć typowo, że moda to dobra zabawa. Zabawa dla każdego, bez ograniczeń. Mieszaj, łącz, wymieniaj, przerabiaj! - to jakim jesteś, jest tylko w Twojej głowie.

Gdy tylko przypomnę sobie swoje pierwsze stylizacje, to po moim ciele przebiega cały pluton dreszczy. Obcisłe, kolorowe spodnie, cekiny, chusty, grzyweczka, masa biżu - WAIT! - przez moment chyba to szło w niezbyt dobrą stronę. No właśnie: modą też można się zachłysnąć, ale każda wpadka nas czegoś uczy.Dziś przygotowałem dla Was stylizację majówkową, choć teraz to już raczej zda się tylko na grilla. Pogoda w tym roku nas nie rozpieszcza, więc sweter nie jest nigdy strzałem w kolano, a kolory stonowane nigdy z mody nie wyjdą. Obecnie na wybiegach możemy zauważyć tendencję do koloru butelkowej zieleni, granatu, czy beżu - czyli mamy głównych bohaterów sezonu.

Mam też na sobie swoją ukochaną koszulę a'la jeans. Moim zdaniem ona pasuje do wszystkiego: pod sweter, pod sportową marynarkę, czy casual'ową bluzę. Niestety, ta stylizacja jest chyba jej pogrzebem, niedługo po zdjęciach rozerwała się wzdłuż kieszeni. Koszulo, żegnaj!

Spodnie, to zwykły, prosty krój joggersów. Czarne z skórzanymi wstawkami u góry.

Aby dopiąć stylizację na ostatni guzik - dodałem swój ulubiony dodatek, czyli skromny naszyjnik.


KOSZULA - H&M         SWETER - H&M 

SPODNIE - BERSHKA     NASZYJNIK - GATE 

You Might Also Like

0 komentarze